Eddigi önkénteseink

Eddigi önkénteseink:

2009. április 1-től kezdetét vette az Országos Foglalkoztatási Alapítvány (OFA) által támogatott ÖTLET Program, melynek célja a 26 év alatti fiatalok munkaerő-piaci esélyeinek javítása. A program keretén belül a Kárpátok Alapítvány–Magyarország 2009 áprilisától két önkéntest fogadott, Lakatos Juliettát és Tresó Dávidot.

2009-2010-ben Tresó Dávid projekt asszisztensként, 2010-2011-ben Lakatos Julietta, mint programszervező dolgozott az alapítványnál.

Lakatos Julietta féléves beszámolója.

Tresó Dávid féléves beszámolója.

2011. március 10-e és 25-e közt az Alapítványnál töltötte önkéntes idejét az Egyesült Államokból érkező Michelle Rostampour. Önkéntes ideje alatt bepillantást nyert az Alapítvány mindennapi életébe, adminisztrációs feladataiba, programjaiba a magyarországi, egri civil életbe. Az Önkéntes beszámolója angol nyelven itt olvasható.

Önkénteseink 2008-2014:

Alex Kaufman