Felhívás! Önkéntes és Gyakornoki Program 2016 tavaszi félév

A Kárpátok Alapítvány Önkéntes és Gyakornoki Programot hirdet az Eszterházy Károly Főiskola hallgatói számára. A program célja, hogy a hallgatók számára lehetőséget biztosítson, hogy kipróbálják magukat a civil szférában, lehetőséget nyújtson a tapasztalatszerzésre és jó referenciával szolgáljon a későbbi munkakeresés során. Mindemellett a hallgatók – akár kötelező - gyakorlati idejüket olyan tevékenységgel tölthetik el, amely szakmai fejlődésüket szolgálja.
A programba jelentkező hallgatók a Forrás Fogyatékkal Élő Fiatalok Alapítvány, a Cukorbetegek Egri Egyesülete, az Eger Térsége Fejlesztési Egyesület és a Berva-völgyi Közösségi Ház munkájába tudnak bekapcsolódni.

A program során a hallgatóknak legalább 40 óra önkéntes/gyakornoki munkát kell végezniük az őket fogadó civil szervezetnél. Az önkéntes/gyakornok a fogadó civil szervezet által kijelölt mentorral dolgozik együtt, a megvalósítandó önkéntes tevékenységet a mentor és az önkéntes közösen állítja össze, amit az önkéntes/gyakornok munkavégzési tervében rögzítenek. Az önkéntes munkáról a hallgatónak szakmai beszámolót kell készítenie, a Kárpátok Alapítvány felé, illetve részt kell vennie egy tapasztalatcsere találkozón.

Jelentkezz, ha rendelkezel aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal, vállalod a felhívásban szereplő minimális követelményeket.

A jelentkezés menete:

Töltsd ki értelemszerűen a jelentkezési lapot, és küldd el e-mailben a következő elérhetőségre:

Programfelelős: Vad Anna
E-mail: anna.vad@cfoundation.org