Önkéntes munkával

Szívesen vesszük önkéntesek segítségét az alábbi feladatok elvégzésében:

• Az alapítvány mindennapi ügyviteléhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása: levelezés, fénymásolás, postázás, rendszerezés;
  • Konferenciák, képzések szervezésében való segítségnyújtás, illetve ezeken történő részvétel;
  • PR- és kommunikációs tevékenységek: honlap frissítése, adatbázis kezelése, kiadványok szerkesztése, média-megjelenések bonyolítása;
  • Pályázatfigyelés, pályázatokkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Egyes projektjeink vezetői mindig szívesen vesznek kisebb-nagyobb feladatok elvégzésében segítséget, legyen az fotózás egy előadáson, vagy éppen irodaszer beszerzés.

Amennyiben csatlakozik, hozzánk kérjük, lépjen kapcsolatba az Önkéntes Program koordinálásáért felelős munkatársunkkal, Szabó Gabriellával: cfhu@cfoundation.org e-mail címen, vagy a +36-36-516-750-es telefonszámon.

Undefined