Adományalap, adományi program létrehozásával

Alapítványunknál arra is lehetőség nyílik, hogy pénzadományából alapíthat egy általunk kezelt adományi alapot, új programot, amennyiben az összhangban áll céljainkkal.

2005-ben a floridai Fred Robey 100.000 USD-t adományozott a Kárpátok Alapítványnak, hogy létrehozzon és lebonyolítson egy 5 évre szóló hátrányos helyzetű diákok támogatását célul kitűző ösztöndíjalapot. Ez a programunk a jelenleg is futó Kárpátok Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Program.

Ugyancsak Fred Robey nagylelkű támogatásával bonyolítjuk le a sikeres Közösségi Központok Fejlesztési Alap elnevezésű programunkat, amely vidéki kisiskolák közösségépítő tevékenységeit támogatja.

Fred Robey adományozói tevékenysége: Fred Album letölthető változata.

Amennyiben egy adományi alap létrehozását kezdeményezi, kérjük, hogy lépjen kapcsolatba Bata Boglárka, ügyvezető igazgatóval a boglarka.bata@cfoundation.org e-mail címen, vagy a +36-36-516-750-es telefonszámon.

Undefined