FELHÍVÁS Kárpátok Alapítvány Esélyegyenlőségi ösztöndíj pályázat 2014 - 2015

A Kárpátok Alapítvány-Magyarország Frederick C. Robey támogatásának köszönhetően ösztöndíj pályázatot hirdet a 2015/2016-os tanévre, az Eszterházy Károly Főiskola és a Miskolci Egyetem hallgatói részére.

Az ösztöndíj keretében a 2014/2015-os tanévben egy-három fő, a Kárpátok régió magyarországi területén (Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyék) élő, hátrányos helyzetű, az Eszterházy Károly Főiskola és a Miskolci Egyetem azon hallgatóit kívánjuk támogatni, akik elkötelezettek a térség problémáinak megoldása, és hosszú távú fenntartható fejlődésének biztosítása iránt; s felsőoktatási tanulmányaik elvégzése után a régióban kívánják szakmai tevékenységüket ellátni.

A dokumentumok itt elérhetőek.