Kisösszegű támogatás civil szervezetek kommunikációs fejlesztésére– nyertes pályázatok kihirdetése

A Kárpátok Alapítvány pályázati úton kisösszegű támogatást nyújt civil szervezetek részére szervezetfejlesztési célból. A támogatási program célja az északkelet-magyarországi térségben működő civil szervezetek kapacitásfejlesztésének támogatása – elsősorban kommunikációs szempontból.

Pályázatot azon civil szervezetek nyújthattak be, akik részt vettek az Alapítvány által 2019 februárjában szervezett kommunikációs képzésen. A program keretében beérkező 10 pályázatból az Alapítvány az alábbi 8 szervezet pályázatát támogatja.

Az eredményről minden pályázót e-mailben értesítünk. A projektek megvalósítására 2019. május 30-ig van lehetőség.

Gratulálunk a nyertes szervezeteknek!

File attachments:
AttachmentSize