Támogatás a German Marshall Alaptól

A German Marshall Alap (German Marshall Fund of the United States -GMF) a 2011-es évhez hasonlóan idén is 50.000 USD adománnyal támogatja a Kárpátok Alapítvány intézményi fejlesztési projektjét.

Elismerve eredményeinket, a GMF vezetősége úgy döntött, folytatja a Charles Stewart Mott Alapítvány 2009-2010-ben nyújtott intézményi fejlesztési támogatását annak érdekében, hogy sikeresen valósíthassuk meg stratégiánkat, fejlesszük, bővítsük munkatársaink ismereteit, szakértelmét, készségeit, illetve, hogy az adománnyal elősegítse az alapítvány forrásteremtését, s célcsoportjaival történő szorosabb szakmai együttműködését.

A támogatást ezúton is köszönjük!

A German Marshall Alap egy független amerikai közpolitikai és adományosztó intézmény, mely Észak-Amerika és Európa közt zajló jobb megértés és együttműködés kialakítására törekszik a transzatlanti és globális kérdéseket illetően.