A tanév első ÖGYP-s önkéntese

Az Egri Borút Egyesület is részt vett Önkéntes és Gyakornoki Programunkban, amely keretében, Bartók Szilvia egyetemi hallgatót fogadták önkéntesként.

Szilvia az Eszterházy Károly Egyetem borturizmus szakirányos turizmus-vendéglátás szakos hallgatója, így az Egyesület tevékenysége számára teljes mértékben illeszkedett tanulmányaihoz és szakmai érdeklődéséhez.

Az Egyesületnél töltött 40 órás önkéntes munkája során Szilvia amellett, hogy bepillantást nyert a civil szektor működésébe, mentora, Bíróné Nagy Szilvia egyesületi titkár jóvoltából, hasznos gyakorlati tudásra, és tapasztalatokra is szert tett. Például segíthetett egy pályázat elkészítésében, a pályázati online felület kezelésébe, illetve részt vett az egri Évadnyitó Turisztikai Szakmai Napon is.

További sok sikert kívánunk mind az Egyesületnek, mind az önkéntesnek és reméljük, lesz még alkalmunk együttműködni a jövőben!