Roma Program

Sikeresen lezajlott 2 napos képzésünk

Sikeresen lezajlott 2018. szeptember 18-19-én „Roma gyerekek korai képességgondozásához szükséges helyi kapacitások fejlesztése” elnevezésű programunk első két napos szakmai képzése Noszvajon. A támogatásban résztvevő 12 szervezetből 11 szervezet képviseltette magát képzésünkön, melyet Szomor Éva vezetett. A résztvevők az első nap folyamán többek között a normál gyerekfejlődés menetéről és a nyelv és kommunikáció fejlődéséről hallhattak előadást.

Újabb három millió forintos támogatás roma gyerekek korai képességgondozására

A Kárpátok Alapítvány kuratóriuma 2018. június 9-én hozta meg újabb támogatási döntését, amelynek értelmében a „Roma gyerekek korai képességgondozásához szükséges helyi kapacitások fejlesztése” elnevezésű kisadományi programjának keretein belül 3 millió forintos vissza nem térítendő támogatást ítélt meg a Csereháti Roma Önsegítő Egyesület „Gyerek Mosoly” című projektjének megvalósításához.

Címkék:
Feliratkozás RSS - Roma Program csatornájára