Támogatókat keresünk Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programunkra
Idén 2020 december 1-jére esik az USA-ból kiinduló „Giving Tuesday”, melyet szabad fordításban „Adakozó kedd!”-nek nevezhetünk. Ez a kezdeményezés azért indult el, hogy a Black Friday elnevezésű borzalmat ellensúlyozzák.
Ilyenkor – elsősorban a közösségi média előnyeit kihasználva – non-profit szervezetek az adományozás, adakozás és önkéntes tevékenységek fontosságára és társadalmi hasznára hívják fel a figyelmet, illetve olyan lehetőségeket kínálnak fel, amelyek révén bárki be tud kapcsolódni közösségi, önkéntes tevékenységekbe.
