Meghívó-Vidéki szervezetek jó gyakorlatai a Kárpátok térségéből

CIVIL INNOVÁCIÓ

CIVIL INNOVÁCIÓ - Vidéki szervezetek jó gyakorlatai a Kárpátok térségéből

2021. április 23. 13.00-15.30

Csatlakozzon online Zoom webináriumunkhoz, és ismerkedjen meg két civil szervezet jó gyakorlatával a Kárpátok lengyelországi térségéből. A program lengyel nyelven zajlik, magyar, ukrán és szlovák tolmácsolást biztosítunk.

PROGRAM

13:00 Megnyitó - Jacek Skórka, A Brama Karpat (Kárpátok Kapuja) Alapítvány elnöke (Lengyelország)

13:15 A modern vidéki nő

Előadó: Iwona Woch, Zielone Bieszczady (Zöld Besszádok) Helyi Akciócsoport
Kétféle női tevékenység:

• a vidéki civil szervezetben dolgozó nő;
  • az üzletasszony, a vállalkozó

Kérdések és válaszok az előadás után

14:15 - 15 perces szünet
14:30 A vidéki területek szocio-gazdasági fejlődése - ifjúsági civil szervezetek

Előadó: Adrianna Urban - Társadalmi-gazdasági Tevékenységek Koordinációs és Támogatási Központ.

Kérdések és válaszok az előadás után.

15:30 Zárás

Kérjük, regisztráljon a Webináriumra az alábbi űrlap kitöltésével 2021. április 22-ig. Az esemény előtt legkésőbb egy nappal küldjük a csatlakozás technikai részleteit. Regisztráció itt: https://forms.gle/smjbwbQDCTe7SE5B6

A programot a Nemzetközi Visegrádi Alap támogatja.