Közösségszervező / szociális munkatársat keresünk

Az egri székhelyű Kárpátok Alapítvány pályázati úton történő adományozással, és hátrányos helyzetű vidéki térségek és közösségek támogatását előirányzó fejlesztési célú programok, projektek lebonyolításával, valamint ösztöndíjak utalványozásával foglalkozik.

A korai évek minőségének biztosítása mindannyiunk érdeke

A fogantatástól két éves korig megélt első 1000 nap jelentős hatással bír egész életünkre. Az első 2-3 év a legérzékenyebb időszak az agy fejlődése szempontjából, ekkor fejlődik a leggyorsabb ütemben. Az ebben az időszakban nyújtott gondoskodás, vagy hiánya, a külső hatások nagyban befolyásolják jövőnket, életünk sikerességét.

Címkék

We are hiring a Program Coordinator!

We are hiring a Program Coordinator in Eger

APPLICATION DEADLINE is 7 JANUARY, 2021!

The Carpathian Foundation-Hungary based in Eger, Hungary is seeking for a competent Program Coordinator to undertake a variety of administrative and program management tasks. Program Coordinator will help in planning and organizing programs and activities as well as carry out important operational duties.

"Ajándékozz másképp" - Karácsonyi Kampányunk

„Ajándékozz másképp”

Úgy döntöttünk, idén sem gyűjtünk adományokat, nem készítünk adományért cserében árusítható ajándékokat, és nem szervezünk Karácsonyi bulit sem. Ehelyett „Ajándékozz másképp” elnevezésű kampányunkkal szeretnénk támogatóink, partnereink, segítőink tudatos ünnepi előkészületeihez hozzájárulni.

Helyi kezdeményezések Egerben I.

Nemcsak országos, hanem helyi akciók is indultak egy-egy ügy felkarolásáért. Összegyűjtöttük, hogy Eger városában milyen helyi kezdeményezésekhez lehet csatlakozni az adventi időszakban, de akár egész évben is.

Egri Advent

A Dobó téren egyedi -erre az alkalomra készült bögrében kérhetjük a forralt bort, teát, vagy a puncsot. A bögre különleges, mert ezzel segíthetünk is! Hogyan? Eger Advent cikkéből megtudhatja.

Kommunikációs képzés

2019. október 10-én Egerben kommunikációs képzés keretében olyan módszereket, eszközöket
ismerhettünk meg, ismerhettek meg a résztvevő észak-magyarországi civil szervezetek képviselői,
amelyek révén hatékonyabban és minél szélesebb körben tudnak támogatókat megnyerni, ügyeiket

Meghívó Nemzetközi Konferenciára - Kárpátok térségének civil platformja

Szeretettel várjuk az érdeklődőket a Kárpátok térségének civil platformja elnevezésű projektünk keretében, Egerben, 2019. június 13-14-én megrendezendő nemzetközi konferenciánkra.

A konferencia a 2018-as évben indított kezdeményezésünk egyik fő mérföldköve, amely során a Szlovákiából, Ukrajnából, Lengyelországból és Magyarországról érkező civil szervezetek képviselői találkozhatnak, műhelymunkák keretében lehetőségük lesz a kapcsolatépítésre, együttműködések kialakítására, elindítására, és közösen kialakíthatják a platform jövőbeni kereteit.

Közel 300-400 hátrányos helyzetű gyermek korai képességgondozását támogatjuk

2018-ban indította el „Roma gyerekek korai képességgondozásához szükséges helyi kapacitások fejlesztése” elnevezésű programját a Kárpátok Alapítvány. Az immáron második éve futó program keretében 2019. május 10-én 12 projekt közel 40 millió forintos támogatásáról döntött az Alapítvány kuratóriuma.

Kárpátok – Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Pályázati Felhívás

A Kárpátok Alapítvány a Normbenz Magyarország Kft. támogatásával és az adó 1%-os felajánlásoknak köszönhetően ösztöndíj pályázatot hirdet a 2019/2020-es tanévre.