Ösztöndíj

Köszönjük, Ádám!

2007 óta futó Kárpátok Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programunk keretében minden évben 1-3 fő hátrányos helyzetű felsőoktatási hallgatót támogatunk anyagi és szakmai jellegű támogatással, ösztöndíjjal; ez idáig mindösszesen 36 fő hallgatót támogattunk.

A 2017/18-as tanévben Rostás Ádám volt ösztöndíjasunk, aki mivel ez egri Eszterházy Károly Egyetem hallgatója, alapítványunknál töltötte egy éves önkéntes szolgálatát, munkáját.

Támogatókat keresünk Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programunkra

A Kárpátok Alapítvány 2007-ben indította el Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programját, mely jelenleg is működik.

A program költségeinek fedezésére adományozókat, támogatókat keresünk! Kérjük, támogassa a hátrányos helyzetű fiatalokat felsőfokú tanulmányaik sikeres elvégzésében Alapítványunk Ösztöndíj Programján keresztül!

Címkék:

Meghirdetjük a Kárpátok Esélyegyenlőségi Ösztöndíj Programot a 2018/2019-es tanévre

A Kárpátok Alapítvány-Magyarország Frederick C. Robey támogatásának és az adó 1%-os felajánlásoknak köszönhetően ösztöndíj pályázatot hirdet a 2018/2019-es tanévre.

Címkék:
File attachments: