Egy este civilekkel az önkéntességről

A Kárpátok Alapítvány által szervezett est keretében öt heves megyei civil szervezet mutatja be „csak képekkel” , izgalmas, interaktív előadásokkal közösségépítő, az önkéntességet népszerűsítő eseményeit, projektjeit.

Gyere el te is, ha érdekel az önkéntesség, a civilek munkája, vagy kíváncsi vagy, hogyan lehet emberek csoportját közösséggé kovácsolni, egy adott közösséget megszervezni, építeni, erősíteni.

Előadóink:

· Galyasné Dósa Katalin, Kis-Bocs Egyesület

· Havasi Norbert, Kaptárkő Egyesület

· Krámos Dániel, Ugar Egyesület

· Papp Ildikó, Berva-völgyi Egyesület

· Bata Boglárka, Kárpátok Alapítvány

Gyere el te is, ha szívesen töltenél el egy kellemes estét civilekkel! Vendégünk vagy egy italra és egy kis ropogtatni valóra!

A rendezvény egyben az „Észak-magyarországi települések kisközösségeinek megerősítése, aktivizálása ” című projekt évadzáró eseménye is, szeretettel várjuk mindazokat, akik szeretnének bekapcsolódni a projektbe annak második évadába.

További információ a projektről: http://www.karpatokalapitvany.hu/efop_1.3.5_16_2016_00915

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, részvételét kérjük, jelezze az orsolya.meszaros@cfoundation.org e-mail címen 2018. 04. 20-ig.

Címkék
Csatolmány Méret