Lezajlott a Társadalmi Felelősségvállalás Napja rendezvénysorozat

A Heves megyei civil szervezetek komplex szervezetfejlesztése (TÁMOP 5.5.3.-08/02-2008-0031) projekt keretében sikeresen lezajlott a

Társadalmi Felelősségvállalás Napja
(Ipari vállalkozások és civilek összefogása a társadalomért)
2010. szeptember 24-25.

Mi volt a célja a rendezvénynekő

A társadalom aktív és felelősséget vállaló szereplői, ismerjék meg egymás ez irányú, értékteremtő tevékenységeit; vegyék fel egymással a kapcsolatot a munkájuk, erőfeszítéseik hatékonyabbá tétele érdekében és keressék a kapcsolódási pontokat az együttműködések tekintetében. Az első lépésnek tekintjük a rendezvényt egymás felé.

A rendezvény összességében a 6 helyszínen, helyszínenként közel 100 fő , így összességében több mint 500 ember és közel 20 vállalat, vállalkozás részvételével zajlott le.

2010. szeptember 24-én valósult meg az ipari vállalkozások és civilek találkozója 3 helyszínen:
•       Robert Bosch Elektronika Kft.  Hatvan
•       Mátrai Erőmű Zrt.                        Visonta
•       Bosch Rexroth Kft.                      Eger

Pénteken és szombaton a programhoz kapcsolódóan a civilek akciókat hirdettek a társadalmi felelősségvállalás jegyében ugyancsak 3 helyszínen:
•       Pöttömke Alapítvány                   Füzesabony
•       A Jövőnkért Alapítvány                Gyöngyös
•       Rendőrmúzeum                          Tarnaméra

A rendezvényekről fényképeket helyszínenként a galériában talál.